До 1020 Хрещення Руси-України

15 липня 2008 року відбулося пікетування  Посольства Російської Федерації з нагоди 560-ліття самопроголошення автокефалії Московської церкви та вручення вітального листа на адресу Алексія ІІ – Патріарха Московського.  Учасники акції тримали транспарант: «Вітаємо 1448-2008 - 560 років самопроголошення автокефалії Московської церкви». Лист було вручено представнику Посольства Російської Федерації. Дипломат  після отримання листа сказав : « Ми поважаємо Вашу думку і нам цікаво її знати».

Акція була проведена за ініціативою Українського Православного Братства Святого Апостола  Андрія Первозваного та української православної спільноти

Алєксію  ІІ  (Рідігеру)

Патріарху Московському

Високоповажний Владико!

Від імені Українського Православного Братства Святого Апостола Андрія Первозваного та Православної спільноти України щиросердно вітаємо Вас і Вашу паству з визначним ювілеєм Вашої церкви – 560-літтям самопроголошення  її Автокефалії.

Бажаємо, очолюваній Вами церкві, процвітання і благополуччя.

Історія розпорядилась так, що світло віри Христової  прийшло на нашу сущу українську землю. Завдяки ж сподвижникам нашої  землі Православ᾽я було принесено і на землю Московську.

Цього року наш український народ відзначає 900 – ліття  з часу заснування княжого Михайлівського Золотоверхого монастиря  із страждальною долею та 1020 – ліття  Хрещення  Руси-України.  1000 – літній ювілей  не  з нашої вини  відзначався у Москві, до якого вона не мала ніякого відношення.

Зате Ваш 560-літній ювілей ми на рівні громадськості відзначаємо, а Ви, чомусь, про нього забули.

З повагою

За управу Братства                                                             (О. Гудима)   Голова

Мітки:

Залишіть відгук