Вибираємо блокнот для маркування

0
268

Брендований блокнот — це не тільки щоденник, де можна залишати нотатки, але і прекрасний маркетинговий інструмент, оскільки він допомагає просуванню фірми на ринку.

Нанесення корпоративного маркування на блокнотах – завжди безпрограшний варіант: ви можете поширювати їх на різноманітні заходи або коли до вас приходять потенційні клієнти. Крім цього, їх роздають персоналу підприємства, щоб показати, що вони працюють у цій організації.

Як маркетинговий інструмент блокнот буде краще іншого приладдя – як правило, люди не залишають їх у дальньому ящику, а регулярно їх використовують. Тому величезне значення при виробництві даних товарів має якість, щоб продукт був красивим та практичним.

Різновиди виробів

Друкарня може виготовляти блокноти з логотипом різних типів, габаритів та форм. Щоб детальніше розібрати, які вони бувають і що підходить саме вам, ознайомтеся з характеристиками, якими класифікуються вироби.

  1. За призначенням (у яких випадках цей предмет застосовуватиметься).
  2. По виду палітурки (як скріплюються сторінки, це визначає комфорт застосування).
  3. За матеріалом обкладинки (від цього залежить вартість, практичність та естетичність рішення).
  4. За габаритами (залежить від призначення товару).

Особливість різновидів

За призначенням продукція класифікується на щоденники, щоденники, записні набори, блокноти для творчості, записники для планування справ, буки для малювання і т.д.

У щоденнику записують перелік справ, питання, які потрібно вирішити. Виходячи з цього, тут можна додати розмітку з окремою областю для дат. Планувальник справ – найскладніший різновид: тут знадобиться чітка таблиця контролю своєї продуктивності. Щоденник – це вільний блокнот, вони можуть використовуватись як у навчальних закладах, так для особистих цілей. Записні набори – це ті, що можна легко вирвати при потребі, а блокноти для творчості та малювання – це унікальні книги з особливим папером. Вибір відповідної продукції визначається тим, хто є вашим ЦА.

На сайті нашої фірми deksgroup.com можете замовити високоякісні блокноти з логотипом за найдоступнішими цінами та доставкою в будь-яку точку країни.