ДомойЗарубежная недвижимостьСШАСкладений список небезпечних українців, які здають житло

Складений список небезпечних українців, які здають житло

Квартиранти залишили в соцмережах «чорний список» роботодавців міст-мільйонників. У нього орендарі вносять дані про квартирах та приватних будинках і діляться прізвищами людей, у кого, на думку квартирантів, знімати житло небезпечно. Представляються вони при цьому на сайті ім’ям нечесного господаря. «Вулиця Урицького, Юрій. Здає кімнату в своїй однокімнатній квартирі, плату бере відразу за три місяці. А через місяць проживання каже, що втратив десь свій зошит, в якій записано, за скільки місяців ви заплатили. І знову вимагає оплату. А якщо відмовляєшся платити – виселяє», – повідомляє один з квартирантів. Інший квартирант прожив з сім’єю в квартирі на проспекті Комарова, 14-а, в Києві півтора місяці – поки, як стверджує наймач, їх нібито не обікрали самі господарі! Одна ж з останніх історій – квартиранти викрили в шахрайстві псевдобойца одного з батальйонів, який пропонував в оренду неіснуючу квартиру на Оболоні в Києві. «Його впізнали друзі. Виявляється, що він у розшуку за схожі афери».


У київській міліції нам повідомили, що такі конфлікти не рідкість, але заяв – одиниці. «Скаржаться не тільки квартиранти. Орендодавці теж скаржаться. Найчастіше на те, що квартиранти не платять. Але це питання має розглядатися в судовому порядку. Ми ж можемо рекомендувати складати договори при оренді-здачі житла і завіряти його у нотаріуса», – сказала нам речник столичної міліції Юлія Мусташ.

ТОП-5 скарг

В тренді

В Україні хочуть ввести нову групу ФОП: законопроект вже в Раді

Серед сотень скарг наймачів і господарів житла є і нестандартні. «Сегодня» вислухала думки обох сторін.

Квартиранти скаржаться, що:

«Господиня забрала чоботи, і пообіцяла повернути за оригінал договору оренди»

«Через полчища тарганів, плазунів по стінах, довелося пересувати ліжко в центр кімнати»

«Господиня, яка страждає на склероз, випила свої ліки – і забула. Почала шукати, але вирішила, що таблетки викрадені. Вибухнув скандал»

Орендодавці скаржаться, що:

«Квартирант залишився незадоволений ціною. Їдучи, облив всі меблі зеленкою»

«Вимагав не піднімати ціну: погрожував піти в ЖЕК і розповісти, що немає договору оренди»

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Рекомендуемые статьи