ДомойУкраинаЯк вибрати кушетку для косметологічних процедур

Як вибрати кушетку для косметологічних процедур

Кушетка – це важливий та необхідний предмет меблів, який встановлюється у салоні краси. Його також купують для масажного кабінету, закладу, де надаються послуги з манікюру та педікюру, працюють організації з інших сфер надання послуг з догляду за тілом. Без кушетки не просто складно, а й неможливо уявити собі кабінет звичайного спеціаліста, який робить манікюр або педікюр. Хоча, як це не парадоксально, самі майстри дуже мало знають про закономірності правильного вибору кушетки.

Сучасні технології часто дають можливість модернізувати меблі так, щоб не треба було дуже часто купувати те, що найкраще підходить для конкретного запиту. Правила, які дозволять придбати найбільш підходящу річ, повинен знати кожен, хто хоче повністю задовольняти потреби клієнтів у косметологічних процедурах. Із цим спеціаліст впорається якнайкраще, коли матиме всі необхідні ресурси.

Важливі критерії правильного вибору

Найперше правило – визначити, в яких умовах планує працювати майстер. Кушетки для косметологів бувають призначеними для використання лише стаціонарно у кабінеті, або більш мобільними, підходящими для роботи на виїзді. Дуже легко прорахуватися й придбати зовсім не те, що потрібно. У стаціонарній та мобільній категорії легко знайти те, що відповідає потребам конкретного майстра.

Портативні меблі, які можна переносити, є більш універсальними. Але виробники випускають і стаціонарні, які зовсім не гірші за характеристиками та є не менш зручними. Деякі якості складно втілити в життя у мобільних моделях. Це, наприклад, привабливий дизайн. Стаціонарна професійна кушетка, яка гарно виглядає та гармонійно вписується в інтер’єр закладу, стане більш зручним рішенням, ніж мобільна, але у стандартному, звичайному оформленні.

Варто також звернути увагу на габарити конструкції. В цьому сенсі вони бувають як стандартними так і нестандартними, усі сильно відрізняються один від одного. Має значення і регулювання нахилів секцій. Все тому, що для якісного виконання деяких процедур важливе положення тіла клієнта. Завдяки опції регулювання, пацієнт почувається однаково комфортно у положенні сидячи та лежачи.

Варто звернути увагу й на матеріали, які використані виробником. Вони мають бути не лише міцними, а й стійкими до різних хімічних речовин, які майстри використовують для дезинфекції. Широкий вибір моделей представлений тут https://ukrstil.com/ua/.

Рекомендуемые статьи