ДомойИпотека/КредитыСтрахованиеЯкі ЖК "Укрбуду" здадуть першими, а з якими можуть бути проблеми

Які ЖК «Укрбуду» здадуть першими, а з якими можуть бути проблеми

Перші 5 недобудованих об'єкта «Укрбуду» (УБД) будуть введені в експлуатацію в найближчі пару місяців. Про це на спільній прес-конференції з гендиректором УБД Олегом Майбородою заявив глава правління-президент «Київміськбуду» (КМБ) Ігор Кушнір. Нагадаємо, що саме КМБ взявся за добудову всіх 25 житлових комплексів «Укрбуду».

За словами Кушніра, очікується, що до кінця зими сертифікати отримають ЖК «Solar City» («Сонячна Рів'єра»), «Новомостицький», «Харківський», «Пектораль» і «Гармонія». Тобто інвестори отримають ключі від квартир вже в січні-лютому 2020.

Кушнір запевнив, що після передачі прав на об'єкти «Київміськбуду» проблем з введенням в експлуатацію згаданих житлових комплексів, крім технічних, що полягають в термінах передачі документів, він не бачить, сам прийом займає до двох місяців.

«Найближчим часом ви побачите введеними в експлуатацію ці п'ять об'єктів. З точки зору закону, питань там немає», – сказав Ігор Кушнір.

Як зміняться терміни здачі об'єктів

Терміни здачі інших ЖК збільшаться на півроку і більше. Вони будуть поступово вводитися в експлуатацію протягом 1-2 двох років в залежності від ступеня їх готовності. Планується, що в першу чергу добудують об'єкти, де робіт залишилося найменше. Всі проекти залишаться без змін, тобто інвестори отримають за свої гроші те, що вони замовляли, а не, припустимо, більш дешеве і, відповідно, більш низької якості житло.

Обидва спікера вважають найбільш проблемним об'єктом ЖК «Чарівне місто»: він найбільший – 2000 інвесторів і робіт там виконано небагато. Терміни введення його в експлуатацію озвучені не були.

Більш детально читайте в статті «Інвестори не будуть ображені»: що трапиться з недобудовами «Укрбуду».

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Рекомендуемые статьи