ДомойУкраинаДругие регионыЗеленський підписав закон про ліквідацію схем у сфері оцінки нерухомості

Зеленський підписав закон про ліквідацію схем у сфері оцінки нерухомості

Президент України Володимир Зеленський у вівторок підписав закон про ліквідацію схем в сфері оцінки нерухомості(Законопроєкт 2047-д).

Відповідна інформація міститься на сайті парламенту.

Нагадаємо, 12 грудня парламент розблокувавпідписання проєкту закону 2047-д «Про внесення змін до Податкового кодексу України про ліквідацію корупційної схеми в сфері реєстрації інформації зі звітів про оцінку об'єктів нерухомості і прозорості реалізації майна». Тоді документ підписав спікер парламенту Дмитро Разумков і його направили на підпис президенту.

Як повідомлялося, 5 грудня Верховна Рада ухвалила закон про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ліквідації корупційної схеми в сфері реєстрації інформації зі звітів про оцінку об'єктів нерухомості і прозорості реалізації майна.

Згідно з пояснювальною запискою до документу, цим законом з 1 січня 2020 року запроваджується спрощена модель оцінки об'єктів нерухомості, що дозволить проводити автоматичну оцінку в стислий термін і полегшує процедуру укладання угод з нерухомістю.

В тренді

Українцям дозволять вибирати банк для отримання зарплати

До того ж, завдяки цьому закону нотаріуси отримають право безкоштовного доступу до Єдиної бази для перевірки довідок і звітів про оцінку об'єктів нерухомості, які будуть зберігатися в електронній формі.

В ході обговорення даного законопроєкту депутати врахували правку, згідно з якою формування електронних довідок про ринкову вартість об'єкту нерухомості буде здійснюватися безкоштовно.

Раніше сайт «Сьогодні» писав про те, що одна з найбільших київських девелоперських компаній «Укрбуд», експрезидент якої Максим Микитась підозрюється в організації корупційної угодиз нерухомістю для бійців Нацгвардії, де-факто зупинила роботу на своїх об'єктах. Ба більше у забудовника – десятки житлових комплексів (ЖК) і тисячі покупців.

Також ми повідомляли про те, що ціни на нові квартири зростають, але забудовники пропонують українцям розстрочку.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Рекомендуемые статьи