ДомойУкраинаОдессаБоротьба із "замороженими" будівництвами: в Кабміні написали законопроект про недобудови

Боротьба із «замороженими» будівництвами: в Кабміні написали законопроект про недобудови

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства розробило законопроект, який повинен забезпечити завершення проблемних недобудов, в які інвестори вклали кошти, але будівництво зупинилося. Про це заявив заступник голови Мінрегіонбуду Лев Парцхаладзе.

«За орієнтовною статистикою, вкладники 120 довгобудів в Україні залишилися без коштів і без нового житла. І цю проблему необхідно вирішувати. Тому ми розробили законопроект, який має на меті врегулювати це питання і забезпечити дієвий механізм завершення будівництва житлових об'єктів, в які люди вклали кошти і які не були прийняті в експлуатацію у встановлені терміни», – цитує Парцхаладзе прес-служба Кабінету міністрів.

Читайте також: Забудовникам посилять правила: що зміниться на ринку нерухомості і чому житло може подорожчати

Також документ містить норми, які дозволяють інвесторам скаржитися на забудовника, якщо він прострочує термін введення будинку в експлуатацію, проводити конкурс на нового замовника, який буде завершувати будівництво недобудови, а також дозволяє надання економічних стимулів і можливих джерел фінансування завершення будівництва.

В тренді

В Україні хочуть ввести нову групу ФОП: законопроект вже в Раді

Законопроект перебуває на стадії обговорення і поки не зареєстрований у Верховній Раді.

Нагадаємо, раніше юрист розповів новинам «Сьогодні», як уберегти себе від недобудови. За словами адвоката, рекламні матеріали забудовника – це важливий аргумент у суді:

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Рекомендуемые статьи