ДомойИпотека/КредитыСтрахованиеОшукані вкладники в Луцьку своїми силами добудували будинок

Ошукані вкладники в Луцьку своїми силами добудували будинок

У Луцьку ошукані вкладники відсудили у компанії-банкрута свій наполовину побудований будинок. Майбутні мешканці самі зібрали гроші на завершення робіт і добилися того, щоб їхня висотка була здана в експлуатацію.

У 2011 році компанія, яка будувала багатоповерхівку, збанкрутувала. 80 сімей, які заплатили гроші за майбутні квартири, залишилися без житла, але з боргами.

При цьому ошукані вкладники не розгубилися – створили кооператив і відсудили будмайданчик, а потім почали збирати гроші, щоб добудувати решту п’ять з десяти поверхів.

Кожна сім’я на покупку квартири у неперевіреного забудовника в середньому втратила близько 15 тисяч доларів. Але зате вкладники не втратили все – своїми силами добудували будинок і здали його в експлуатацію.

Юристи радять: щоб не стати вкладником проблемного будинку, потрібно ретельно вивчати документи і репутацію компанії, а також розглянути вже здані забудовником об’єкти.

В тренді

«Ми не можемо друкувати гроші»: Зеленський пояснив, як підвищувати пенсії

При цьому необхідних документів і дозволів немає у кожного четвертого забудовника, кажуть юристи.

Нагадаємо, житель Києва, намагаючись продати будинок, залишився ні з чим, тому що попався на класичну схему шахраїв.

Раніше ми писали про те, що в Києві директора ТОВ «Еліта-центр» затримали при спробі провернути чергову аферу. Як відомо, на початку 2006 року в Києві була розкрита велика афера на ринку нерухомості, в результаті якої, за даними МВС, 1759 громадян стали жертвами групи компаній «Еліта-центр», представники якої брали у них гроші як оплату житла, що будується. Загальна сума, яку отримали шахраї від громадян, оцінюється більш ніж у 400 млн грн.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Рекомендуемые статьи