ДомойАгентства недвижимостиАренда жильяТалановитий дизайнер інтер'єру – рідкісний птах в наших краях

Талановитий дизайнер інтер’єру – рідкісний птах в наших краях

Сьогодні облаштуванням комерційних і житлових площ займаються багато студій і фахівці-одинаки. І практично кожен виконавець має що показати потенційному замовнику, щоб виставити себе в кращому світлі. Однак, на жаль, цей ринок в Україні зараз проходить стадію формування. Тому що понад 60% власників нових квартир продовжують сподіватися на власні творчі здібності, самостійно займаючись капітальним ремонтом.

Видима хаотичність цієї галузі призводить до того, що деякі дизайнери-фрілансери, а слідом за ними і великі студії працюють без будь-якої системи. І в цьому випадку бажаючий замовити дизайн інтер'єру потрапляє в досить скрутне становище вже на початковому етапі підбору виконавця своїх мрій. Будь-яка помилка у виборі обертається не тільки даремно витраченими грошима, а й серйозними проблемами, що виникають в процесі ремонтних робіт. А все тому, що повноцінний дизайнерський проект повинен являти собою докладний план облаштування приміщень, починаючи від знесення перегородок і закінчуючи розміщенням предметів інтер'єру.

Професійний дизайнер середовища Тарас Бєлік вважає, що власники приміщень повинні починати шукати дизайнера ще на стадії будівництва житлового комплексу чи приватного будинку. Тому що чим більше буде часу на відбір кандидатів, тим менша ймовірність фатальної помилки. Не варто відразу довіряти демонстрованим прикладам готових робіт – в наш час інтернет дозволяє досить переконливо фальсифікувати багато досягнень. Професійна студія дизайну інтер'єру, здатна втілити всі ваші ідеї і запити в реальність, розпізнається за такими критеріями:

  1. Якісний сайт зі зворотним зв'язком, що добре працює, начинений ємним інформативним масивом статей, які реально допомагають недосвідченій людині дізнатися багато нового про створення зразкового комфорту житлового простору. В цьому випадку приказка «зустрічають за одягом» працює на всі сто відсотків. Дизайнер, який вболіває душею за свою роботу, за своєю природою не зможе виставити в інтернеті невиразну вітрину власних послуг.
  2. Наявність на популярних каналах і в соціальних мережах цікавих відеоматеріалів про проведення капремонту, подробиці якого особисто пояснює фахівець дизайнерського бюро. В цьому випадку ви особисто зможете переконатися, що маєте справу з компетентним оформлювачем, якому довірятимете розробку дизайн-проекту.
  3. Прозорі ціни, які не змінюються в процесі роботи. Деякі столичні бюро дизайну, втягнувши замовника в процес, починають включати в оплату різні додаткові послуги. Відповідальний виконавець завжди «грає у відкриту», пропонуючи фіксований цінник і письмовий договір з графіком виплат.

Знаючий фахівець зі стажем розпізнається за впевненою орієнтацією в деталях ремонтних робіт будь-якої специфікації. Він відмінно розбирається в особливостях будівельних матеріалів, достоїнствах меблевих виробів, різновидах світлотехнічного обладнання та сантехніки. І якщо вам пощастить знайти грамотного талановитого дизайнера, то можете бути впевнені в тому, що ремонт пройде без сучка і задирки. А створені інтер'єри не тільки збільшать вартість вашої нерухомості, але і створять ідеальний простір для комфортного проживання всієї родини.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Рекомендуемые статьи